İşkur Zonguldak Personel Alımı

sinavportali com063 300x225 İşkur Zonguldak Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu (İŞ-KUR)

Zonguldak, daha çok taş kömürü ve taşa toprağa dayalı sanaii’si ile ekonomisi canlı bir şehir.
Ereğlide mitolojide de konu olmuş olan, ancak yurdumuzun birçok yerinde de olduğu gibi henüz gün yüzüne çıkmamış birçok tarihi yapıt bulunmaktadır.
Zonguldak var olan bu gizli gücünü turizm sektöründe kullanamasada, saklı kalmış tüm güzelliklerin ve değerlerin birgün ortaya çıkacağından herkes emin nerdeyse.
İşte bu şehrin, yani Zonguldağın
Merkez Türkiye İş kurumu personel alımı yapacağını açıkladı.
Türkiye İş Kurumu Zonguldak İl müdürü Cemal Yiğit, Zonguldak Merkeze 4, Ereğli İlçesinede 3 sözleşmeli personel alacaklarını belirterek şöyle devam etti:

Alınacak olan sözleşmeli personellerin sözleşmelerini imzalamalarının akabine önümüzdeki ay hemen iş başı yapacaklar.
Kurumumuzdaki yoğunluktan dolayı öylesine yoğun iş temposunda çalışıyoruzki, evime aldığım özel bilgisayarımdan dahi mesai saatleri dışında da çalışıyor, işleri halletmeye gayret ediyorum.
Alınacak olan 7 personel ile hem iş istihdamı olarak faydalı olunacağını, hemde kurum işlerinin daha erken ve daha sağlıklı olacağını söyleyen Cemal Yiğit, Merkez olarakta epeyce rahatlayacağız, sonuç itibari ilede her yöndende faydalı olacaktır kanaatindeyim diyerek sözlerini noktaladı.
Bu personel alımı ile ilgileniyorsanız ve detaylar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Mithatpaşa Mah. Üzülmez Cd.Vakıf İşhanı Kat.3
Tel. Kodu :372
Santral : 251 17 21
Faks : 251 75 61

"İşkur Zonguldak Personel Alımı" YAZISINA 2 Yorum Yapılmış

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'İşkur Zonguldak Personel Alımı'.

  1. hasan sağlam dedi ki:

    Sayın BAŞKANIM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN İKİ ÇOÇUK OKUTUYORUM ÇALIŞMIYORUM YAŞIM 35 KPSS ye KISITLI İMKANLARLA HAZIRLANIP 78.722 PUAN ALDIM.SINAVDA ZAMANI YETİREMEDİM.EMİNİMKİ PUANIM 90 dan fazla olurdu BANA İŞ İMKANI OLSA BEN ÜNİVERSİTE AFFINDAN YARARLANIP OKUMAK İSTİYORUM ALLAH AŞKINA BANA YARDIMCI OLUN

  2. mustafa dedi ki:

    ben mustafa

:: Trackbacks/Pingbacks ::

No Trackbacks/Pingbacks

Yorum Yapın!

Haberler Haberler